На Вінниччині заснували щорічну літературно – мистецьку премію імені Олександри Бурбело
17:51, 26 грудня

На Вінниччині заснували щорічну літературно – мистецьку премію імені Олександри Бурбело

Вона називається «Струна на арфі України». Унікальність премії у тому, що це перша і єдина літературна премія, яку вручатимуть талановитим школярам. Головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський запропонував батькам Олександри Бурбело увічнити пам’ять 15-річної письменниці

яка померла від онкозахворювання, заснувавши премію «Струна на арфі України» і щорічний конкурс на кращу поетичну і прозову публікацію для творчої молоді шкіл Вінниччини віком до 16 років. Додам, що у 15 років вінничанку Олександру Бурбело прийняли до Спілки письменників України, врахувавши її написані нею п’ять поетичних збірок та схвальний відгук про авторку відомого українського письменника Всеволода Нестайка. Кращі твори редакція «Вінницького краю» опублікує на сторінках журналу. Лауреати премії імені Олександри Бурбело «Струна на арфі України» отримають дипломи і грошову винагороду у двох номінаціях: поезія і проза. За першу премію – тисячу гривень, другу – 500, третю – 300 гривень. Твори потрібно надсилати до 1 жовтня 2017 року на адресу редакції журналу «Вінницький край»: 21000, Вінниця, вул. Соборна,72, кімнати311 і 317.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.