26 грудня “пластуни” передали вінничанам Вифлеємський вогонь миру
16:14, 27 грудня

26 грудня “пластуни” передали вінничанам Вифлеємський вогонь миру

26 грудня о 18 годині у Вінниці, на Майдані Незалежності “пластуни” передали громаді міста Вифлеємський вогонь миру. Вогонь прийняла заступник вінницького міського голови Галина Якубович. Вифлеємський Вогонь Миру мандрує світом, а його ідея— мир, радість і братерство всіх народів.

Акція започаткована  1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок— донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа –Віфлєєма  тим, котрі святкують  Різдво поза домом— у лікарнях, сиротинцях тощо. Вперше Вогонь до України потрапив 1992 року як ініціатива окремих пластунів.. Лампадка з вогнем , яку передали Галині Якубович пластуни, до 15 січня перебуватиме у холі Вінницької міської ради, тож кожен вінничанин зможе взяти частинку священного вогню до власної оселі. Розповідає Голова осередку «Вінницька станиця Пласту» Вероніка Бабич.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.