У Вінниці стартували рейди з метою попередження вирубки хвойних дерев
16:19, 27 грудня

У Вінниці стартували рейди з метою попередження вирубки хвойних дерев

У Вінниці стартували рейди з метою попередження вирубки та незаконної реалізації хвойних дерев. Учасники рейдів - вінницька поліція разом з працівниками обласного Управління лісового та мисливського господарства та екологічної інспекції .Так лише за кілька годин одного рейду було виявлено майже 30 незаконно зрізаних дерев на суму більше 3 тисячі гривень.

 Маршрути патрулювання нарядів будуть наближено до ринків та можливих місць збуту дерев. Така робота буде продовжуватись до кінця грудня. Детальніше про результати першого рейду розповідає керівник відділу комунікації Нацполіції у Вінницькій області Анна Олійник. Поліція попереджує громадян, що незаконна вирубка та реалізація хвойних дерев тягнуть за собою адміністративну відповідальність. Окрім штрафу, порушник зобов»язаний відшкодувати завдану шкоду лісовому господарству.

Докладніше в цій рубриці: « Обираймо енергоощадне майбутнє
Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.