У Вінниці презентували довідник “Вулиці Вінниці: з історії декомунізації”
16:25, 27 грудня

У Вінниці презентували довідник “Вулиці Вінниці: з історії декомунізації”

У Вінниці презентували довідник та електронний сайт про перейменовані вулиці міста. Назва довідника – “Вулиці Вінниці: з історії декомунізації”. Презентований сайт працює у тестовому режимі. Електронний варіант довідника згодом можна буде знайти на офіційному веб-сайті Вінницької міської ради.

Надруковані 400 примірників довідника  науковці передали бібліотекам та навчальним закладам міста. Над проектом вінницькі історики працювали спільно з департаментом інформаційних технологій міської ради. Автор довідника – доктор історичних наук Тетяна Кароєва розповіла, що крім історичної довідки про декомунізацію у Вінниці, у праці подано назви перейменованих вулиць у 1989-96 роках. Історики зазначають, що при підготовці довідника користувались лише офіційними архівними документами, починаючи з ХІХ століття, адже найдавніші назви вулиць не збереглися.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.