Наступного року розпочнеться реалізація проекту з розвитку велосипедної інфраструктури
16:27, 27 грудня

Наступного року розпочнеться реалізація проекту з розвитку велосипедної інфраструктури

Наступного року у Вінниці розпочнеться реалізація проекту з розвитку велосипедної інфраструктури . Про це повідомив один з ініціаторів проекту Андрій Сорокін. За його словами проект містить 4 частини - «Муніципальна велошкола та промоція», «Муніципальний велопрокат», «Велосипеди в муніципалітеті» та «Розвиток міської велаінфраструктури».

У рамках проекту у Вінниці буде організовано 30 велопарковок. Переважна більшість пунктів прокату велосипедів буде на правому березі Південного Бугу . Ще один елемент програми включає закупівлю велосипедів для працівників муніципалітету та комунальних підприємств. Також планується створення велошколи, яка пропонуватиме слухачам курси «Велосипедом до школи» та «Велосипедом на роботу». Реалізувати проект у міськраді планують до кінця 2018 року за кошти Швейцарського бюро співробітництва в Україні. Сума отриманого гранту – 290 тисяч швейцарських франків, тобто близько 7,5 мільйонів гривень. Говорить Андрій Сорокін.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.