На конкурс фінансової підтримки проектів громадських організацій подали 27 заявок
16:32, 27 грудня

На конкурс фінансової підтримки проектів громадських організацій подали 27 заявок

26 грудня у вінницькій обласній адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії щодо фінансової підтримки проектів інститутів громадянського суспільства. На конкурс було подано 27 проектів громадських організацій, фінансування яких планується за рахунок обласного бюджету.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів, організація, яка хоче отримати бюджетні кошти для фінансування власних проектів, на момент оголошення конкурсу має існувати не менше двох років. Тому громадська організація «За нове життя» зі своєю програмою « Сонячний колектор своїми руками» та громадська організація «Мольфар» з програмою «Разом з мольфарами» та решта програм до участі в конкурсі не допущені. Серед презентованих проектів були проекти щодо децентралізації, допомоги та попередження захворювань на цукровий діабет, проведення пам’ятних історичних заходів з метою популяризації доби козаччини. Проекти різнопланові, зокрема Євген Майданик – керівник палацу мистецтв «Зоря» розповів про проект проведення у Вінниці 11 міжнародного Венеціанського кінофестивалю. Отже, якщо громадська організація хоче проводити цікаві та корисні заходи та існує більше ніж 2 роки, вона може звернутись зі своїм проектом в конкурсну комісію для отримання фінансової підтримки

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.