28 грудня відбулась прес-конференція начальника Служби автомобільних доріг
19:15, 28 грудня

28 грудня відбулась прес-конференція начальника Служби автомобільних доріг

28 грудня у прес-центрі обласної адміністрації відбулась прес-конференція начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Корольчука. На заході було підбито підсумки роботи служби за 2016 рік. Так, зокрема, за словами Ігоря Корольчука      розпочато ремонт автомобільної дороги М-21 «Житомир-Могилів Подільський».

Протягом року відремонтовано 3 ділянки ( по селах Корделівка, Жежелів, Стрижавка) довжиною майже 15 кілометрів. Завершуються роботи з освітлення під»їздного шляху до Калинівки на суму майже два з половиною мільйони гривень. Розпочато ремонт дороги Куна-Кунка (об»їзд м.Гайсин).  Чому саме цей рік став важливим у розвитку автомобільних доріг області розповів начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук. Якщо у 2015 році в області було ліквідовано понад 266 тисяч метрів квадратних ямковості, тобто 14% від усієї мережі доріг, то у 2016 році ця цифра склала понад 600 тисяч квадратних метрів , тобто 23% від мережі доріг області. Завдяки децентралізації, введено програму спів фінансування ремонтних доріг місцевими радами. Цього року до програми долучились 47 сільських, селищних та районних рад області. У 2016 році за цією програмою було виділено понад 11 мільйонів гривень , а у 2017 році від місцевих громад планується залучити 18 млн гривень. У 2016 році служба автомобільних доріг в області виконала робіт на 369 млн гривень. Такого фінансування дорожня галузь не бачила роками

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.