Поліція нагадує: будьте обережні з феєрверками
19:38, 28 грудня

Поліція нагадує: будьте обережні з феєрверками

Незабаром новорічні свята, які принесуть в кожний дім радість та надії на кращі зміни в житті.Феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові «іграшки» завжди притягували до себе увагу не тільки дітвори, а й дорослих. Але щороку збільшується кількість людей, що отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки та різні травми.

Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного та безграмотного користування піротехнічними виробами. Використання піротехнічних засобів під час зимових свят стало традицією для більшості українців. Проте, патрульна поліція нагадує, що до порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів існують певні вимоги, порушення яких тягне за собою відповідальність. Говорить командир батальйону управління патрульної поліції міста Вінниці Дмитро Кисличенко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.