Вінницькі учасники «Потягу єднання» поділилися враженнями від поїздки
19:41, 28 грудня

Вінницькі учасники «Потягу єднання» поділилися враженнями від поїздки

Вінницькі учасники «Потягу єднання» 27 грудня поділилися враженнями від поїздки Сходом та Півднем України. З журналістами учасники акції «Потяг єднання» зустрілися у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг . Нагадаю, «Потяг єднання» - це волонтерський просвітницький проект, покликаний об’єднати різні частини країни

через організацію поїздок мешканців Західної та Центральної України на Південь і Схід та навпаки. Це вже четвертий потяг , який побував у 10 містах України, зокрема і в прикордонному Чонгарі, де за «сірою зоною» українців зустріли російські журналісти. Вінничину у потязі представляли 18 людей - студенти та громадські активісти. У містах, куди прибував потяг, вінничан запрошували на концерти, організовували їм екскурсії та влаштовували зустрічі з містянами. З кожного міста , яке відвідав потяг, його учасники привезли коровай. Одним з них викладачі вінницького училища сфери послуг пригостили учасників брифінгу. Враженнями від поїздки діляться студенти вінницького вищого професійного училища сфери послуг .

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.