Вінницька міська організація ветеранів підбила підсумки роботи своєї організації за 2016 рік
19:51, 28 грудня

Вінницька міська організація ветеранів підбила підсумки роботи своєї організації за 2016 рік

На засіданні від імені президента України Петра Порошенка 440 ветеранам Другої світової війни 1 і 2 групи вручили державні нагороди «70 років перемоги України над нацизмом». У заході взяли участь заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Лариса Попова

керівники первинних організацій ветеранів та Почесні ветерани України. Зауважу, Вінницька міська організація ветеранів нараховує майже 88 тисяч членів. Протягом року спілчани   займалися героїко-патріотичним виховання молоді та соціальним забезпеченням людей похилого віку. У Вінниці було проведено облік усіх пам’ятників, меморіальних дошок. Військово-медичному центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України організація подарувала тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями, а Вінницькому обласному клінічному госпіталюінвалідіввійни - візок. Говорить голова ради Вінницької міської організації ветеранів України, генерал-майор авіації Василь Слюсаренко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.