До Вінниці привезли картини "постачальника щастя номер 1 в Україні"
19:57, 28 грудня

До Вінниці привезли картини "постачальника щастя номер 1 в Україні"

Так називають відому українську художницю Євгенію Гапчинську. Виставку з назвою «Як росте любов» відкрили у художній галереї «Інтершик». Це не перша виставка Євгенії Гапчинської у Вінниці. Цього разу організатори вдруге вирішили зробити новорічний подарунок вінничанам та гостям міста на зимові свята. 

Крім нових картин, на виставці можна придбати календарі та альбоми з милими янголятами. Сьогодні Євгенію Гапчинську вважають найуспішнішою художницею сучасної України. Її картини продаються найдорожче серед сучасних українських художників. Художниця має дві власні галереї в Україні та щороку по декілька виставок у Франції, Бельгії, Англії та Нідерландах. І як не парадоксально, Євгенія Гапчинська зі своїми добрими та світлими образами позитивних чоловічків постійно потерпає від критики мистецтвознавців та заздрісників - колег, яким дошкуляє її комерційна успішність. Говорить мистецтвознавець художньої галереї «Інтершик» Оксана Колесниченко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.