Більше сотні вінничан залишаються безвісти зниклими
20:02, 28 грудня

Більше сотні вінничан залишаються безвісти зниклими

У поточному році на Вінниччині у розшуку за скоєння злочинів перебувало понад 370 осіб, з яких розшукали 295. Важливою складовою роботи підрозділів кримінальної поліції є встановлення осіб,які загинули. В цьому році проведеними заходами вдалося з’ясувати особи 11 таких людей.

Як розповів начальник управління карного розшуку поліції Вінницької області Олександр Цимбалюк, під час пошуків безвісти зниклих проводиться копітка робота, в ході якої відпрацьовуються їхні зв’язки, оглядається помешкання зниклого, з’ясовуються обставини зникнення, перевіряються телефони та соціальні мережі. Завдяки таким заходам в цьому році працівники поліції встановили місцезнаходження 128 безвісти зниклих . Залишається невстановленим місце перебування 106 людей.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.