На Шмідта відкрили центр обслуговування споживачів природного газу
17:22, 29 грудня

На Шмідта відкрили центр обслуговування споживачів природного газу

У Вінниці відкрили перший Центр обслуговування клієнтів для споживачів природного газу. Центр працюватиме за адресою: вулиця Шмідта, 32. До його відкриття цю послугу населенню надавало єдине вікно підприємства «Вінницягаз» на Старому місті на вулиці Широцького. Після відкриття Центру його закрили.

Зауважу, підприємство Вінницягаз відтепер надаватиме послуги за принципом Прозорого офісу. Так, для зручності вінничан було запроваджено електронну чергу, облаштовано дві зали обслуговування та затишну залу очікування і дитячий куточок. Обслуговуватимуть клієнтів 20 операторів. Також у Центрі працюватиме електронний особистий кабінет споживача, завдяки якому вінничани зможуть заплатити за газ дистанційно. Наразі в 16ьох українських газових компаній відкрили подібні Центри обслуговування клієнтів, а наступного року на Вінниччині вони з’являться в Жмеринці, Хмільнику, Тульчині та Гайсині. Говорить Олександр Кривак, голова правління публічного акціонерного товариства «Вінницягаз».

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.