У вінницькому прозорому офісі з’явилась нова послуга
13:52, 03 січня

У вінницькому прозорому офісі з’явилась нова послуга

У вінницькому прозорому офісі з'явилась нова послуга. Починаючи з січня, там можна оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. 

 У Департаменті адміністративних послуг Вінницької міської ради розповіли, що для запровадження нової послуги закупили спеціальне обладнання. З новою системою працюватимуть підготовлені адміністратори, обмін інформацією з державною міграційною службою буде здійснюватися в електронному вигляді по захищеним каналам. Нагадаю, у листопаді минулого року паспорт громадянина України у вигляді пластикової ID-картки з електронним чіпом почали видавати усім бажаючим, незалежно від віку. Говорить заступник начальника управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.