Починаючи з 10 січня абітурієнти зможуть зареєструватися на пробне ЗНО
19:30, 04 січня

Починаючи з 10 січня абітурієнти зможуть зареєструватися на пробне ЗНО

Починаючи з 10 січня вінницькі старшокласники зможуть зареєструватися для проходження пробного ЗНО. Триватиме реєстрація до 31 січня. Цьогоріч майбутні абітурієнти матимуть можливість обрати 2 предмети для проходження пробного тестування. 

1 квітня вони писатимуть тест з української мови та літератури, а 8 квітня зможуть перевірити власні знання з англійської, німецької, іспанської, французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії. Бажаючим участь у пробному тестуванні, потрібно зареєструватися на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, обрати предмети та роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг. Вартість пробного тестування – 129 гривень. Оплату можна здійснити в будь-якому банку. Після цього на персональних сторінках учасників пробного тестування з'явиться інформація про час і місце проведення пробного ЗНО. Говорить заступник директора регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.