Військові музиканти популяризували службу за контрактом
19:16, 05 січня

Військові музиканти популяризували службу за контрактом

Лави українського війська поповнили 2 тисячі 375 вінничан, підписавши контракт. Про це повідомив начальник відділу комплектування та призову Вінницького обласного військового комісаріату − заступник військового комісара Михайло Дзигаленко. У 2016 році Вінницький обласний військкомат мав відправити на службу за контрактом 2960 вінничан. 

Планове завдання на рік Вінниччина виконала на 80%. Найбільше вінничан пішли служити до сухопутних військ. 5 січня на залізничному вокзалі Вінниці грав оркестр військової частини 3008, що дислокується у Вінниці. У такий спосіб військові музиканти популяризували службу за контрактом та привітали вінничан з різдвяними святами. Оркестр виконав популярні українські мелодії та музичні твори на новорічно-різдвяну і патріотичну тематику.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.