7 січня православні та греко-католики святкуватимуть Різдво Христове
19:20, 05 січня

7 січня православні та греко-католики святкуватимуть Різдво Христове

7 січня православні та греко-католики святкуватимуть Різдво Христове. Нічні святкові Богослужіння відбудуться з 6 на 7 січня лише у храмах релігійних громад Української Православної та Греко-Католицької церков. 

На прохання релігійних організацій, у цю ніч громадський транспорт Вінниці безкоштовно перевозитиме громадян. Представники вінницьких єпархій Автокефальної Церкви та Української Православної Церкви Київського Патріархату запросили вірян на святкові Богослужіння, які відбудуться: 6 січня о 16- 17 годинах та 7 січня о 9-й ранку. 9 січня у вінницькому Будинку офіцерів відбудеться обласний фестиваль «Різдвяні дзвіночки». Колядуватимуть церковні хори. Розповів на брифінгу секретар вінницької єпархії Української Православної Церкви, протодиякон Владислав Демченко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.