На Вінниччині активізувалися телефонні шахраї
17:32, 10 січня

На Вінниччині активізувалися телефонні шахраї

На Вінниччині активізувалися телефонні шахраї. Найпопулярнішою схемою обману шахраїв є телефонні афери. Протягом 2016 року на території Вінницької області зареєстровано 273 факти скоєння шахрайських дій. Найбільш уразливою категорією громадян є пенсіонери та самотні особи похилого віку, переважно жіночої статі. 

Шахраї користуючись довірою громадян, вдаючи з себе працівників банківських установ, соціальних та комунальних служб, благодійних організацій чи правоохоронних органів. Найчастіше невідомий телефонує та пропонує за грошову винагороду допомогти у вирішенні питань щодо звільнення від кримінальної відповідальності будь-кого з родичів, пропонує замінити грошові купюри старого зразка на нові або намагається отримати конфіденційну інформацію. Щоб не стати жертвою шахрайства – завжди перевіряйте таку інформацію. Говорить заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУ НП у Вінницькі області, майор поліції Віталій Шведа.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.