На Вінниччині існує ризик завезення збудника африканської чуми свиней та грипу птиці
17:41, 10 січня

На Вінниччині існує ризик завезення збудника африканської чуми свиней та грипу птиці

На Вінниччині існує ризик завезення збудника африканської чуми свиней та грипу птиці з інших областей. Це питання обговорили на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії у вінницькій обласній адміністрації. 

«Починаючи з 2012 року в Україні зареєстровано 148 випадків африканської чуми свиней, в 2016 році – 91 випадок у 18 областях. Грип птиці протягом 2016 реєстрували у 48 країнах світу, 20 випадків – у країнах Європи, з них 5 в Україні: у Херсонській та Чернівецькій областях. У власників транспортних засобів, які перевозитимуть птицю, поліція перевірятиме ветеринарні документи. Також перенощиками збудника цих хвороб можуть бути дикі тварини. Говорить перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.