Область отримала новенькі хрестоматії для 1-2 класів
17:43, 10 січня

Область отримала новенькі хрестоматії для 1-2 класів

Сторінки нової хрестоматії сучасної дитячої літератури для початкової школи вінницька малеча зможе погортати вже після карантину. У департаменті освіти Вінницької облдержадміністрації повідомили, що 30 грудня отримали 14 з половиною тисяч новеньких хрестоматій для 1-2 класів і таку ж кількість посібників для 3-4 класів. 

До хрестоматії увійшли твори авторів, доданих до програми літературного читання в рамках оновлення навчальних програм для початкової школи. У Міністерстві освіти і науки зазначають, новий посібник входить до серії «Шкільна бібліотека» для початкової школи. Вперше за історію Незалежності така книга була надрукована за бюджетні кошти. Її поява стала можливою завдяки прозорим процедурам, які дозволили зекономити значні кошти при закупівлі підручників для 8 класів. Наразі завантажити електронну версію хрестоматії можна на сайті Міністерства освіти.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.