У Вінниці презентували новий проект «Арт-родина»
16:51, 11 січня

У Вінниці презентували новий проект «Арт-родина»

У вінницькому художньому музеї відкрили виставку «Акварельні мандрівки», яка є частиною нового проекту «Арт-родина». Цього разу керівник проекту Людмила Гарарук привезла до Вінниці картини київських художників Возіянових. 

З творчою родиною жінка познайомилась під час одного з мистецьких проектів у Києво-Печерській Лаврі і вирішила подорожувати з ними Україною. Олексій Возіянов – аквареліст, Оксана Возіянова займається іконописом у стилі українського необароко. Їхній батько Олександр Возіянов працює в різних видах образотворчого мистецтва: графіка, живопис, мозаїка, монументальний розпис. Розписував Михайлівський та Успенський собори у Києві, створив серію робіт, присвячених аварії на ЧАЕС.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.