Вінниччину відвідала делегація з Лодзинського воєводства
16:54, 11 січня

Вінниччину відвідала делегація з Лодзинського воєводства

Вінниччину відвідала делегація з Лодзинського воєводства. 11 січня голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій зустрівся з польськими гостями - директором регіонального офісу Лодзинського воєводства у Брюселі Марчіном Подгурські та президентом компанії «Медикосистем» Збігневом Зінкевичем. 

Зазначимо, що делегація перебуватиме у Вінниці ще декілька днів, гості планують ознайомитись з роботою органів місцевого самоврядування і промислових підприємств регіону. Під час зустрічі з поляками Валерій Коровій розповів про те, що у 2016 році вдалося стабілізувати макроекономічну ситуацію, працюють підприємства з іноземним капіталом. Зокрема на підприємстві з польським капіталом «Барлінек», де зараз відбувається реконструкція, буде створено 300 додаткових робочих місць. Марчін Подгурські зауважив, що на Вінниччину можуть прийти не лише потужні польські кампанії, але й невеличкі інвестори, але лише за умов особистих гарантій адміністрації.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.