Вінничани різдвяні тури розкуповували активніше, ніж новорічні
17:59, 12 січня

Вінничани різдвяні тури розкуповували активніше, ніж новорічні

На зимові свята вінничани відпочивали переважно у Львові, в Карпатах, Варшаві та Кракові. Більш заможні – у Єгипті та Ізраїлі. Різдвяні тури розкуповували активніше, ніж новорічні. Адже Новий Рік більшість вінничан вважають сімейним святом і зустрічають у колі родини. Повідомили у вінницьких турфірмах.

З’явилися і нові туристичні маршрути – фестиваль червоного вина у закарпатському Мукачево та Маланка-фест у Чернівцях. 14 січня у Мукачевому працюватиме ярмаркове містечко з дерев'яних будиночків для виноробів. Фестиваль Маланок в Чернівцях – це унікальне дійство, на якому представлена  українська, бессарабська, гуцульська, молдавська, румунська маланка. Говорить менеджер з туризму Людмила Швець.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.