У Вінниці підбили підсумки року англійської мови в Україні
18:25, 12 січня

У Вінниці підбили підсумки року англійської мови в Україні

Як центр «Вікно в Америку» допомагав вінничанам долати мовні бар’єри у 2016 році, на презентації розповіли керівник центру Катерина Скомаровська і волонтери, які проводили клуби спілкування англійською мовою. Також у вінницькій обласній бібліотеці Тімірязєва, де працює центр «Вікно в Америку», нагородили переможців конкурсу есе англійською мовою.

Конкурс «Англійська починається з мене» був оголошений серед молоді Вінниччини від 15 до 25 років. Організатори отримали 120 текстів. «Були серед них сильні та цікаві роботи, тому було важко обирати серед них найкращі», - розповіла керівник центру Катерина Скомаровська. Переможці конкурсу – Анна Коро́бка з Хмільника та Анастасія Паска́р зачитали уривки своїх творів.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.