Керівником новоствореного управління з питань виконання кримінальних покарань став Василь Дремлюга
18:31, 12 січня

Керівником новоствореного управління з питань виконання кримінальних покарань став Василь Дремлюга

Керівником новоствореного Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України став Василь Дремлюга. Управління знаходиться у Вінниці.

Нового керівника управління голові обласної адміністрації Валерію Коровію 11 січня під час візиту на Вінничину представив заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов. Нагадаю, Василь Дремлюга народився у селі Зарудинці Немирівського району Вінницької області. З лютого 2005 року по січень 2007 року очолював Управління Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області. З лютого 2008 року був призначений начальником управління податкової міліції у Вінницькій області.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.