Кататися на лижах з приміських схилів Південного Бугу вінничани зможуть вже 14 січня
18:45, 12 січня

Кататися на лижах з приміських схилів Південного Бугу вінничани зможуть вже 14 січня

До участі у спортивному заходу «Всі на лижі» може долучитися кожен охочий. Безкоштовно два інструктори навчатимуть азам катання на лижах всіх бажаючих. Вінничани кататимуться на схилах Південного Бугу за Вінницею, поблизу села Шкуринці. Повідомив директор обласного центру «Спорт для всіх» Віталій Копач.

 Про це повідомляє інформаційний портал ВЕЖА. Аби взяти участь у катанні з собою потрібно взяти гірськолижний комплект та приїхати на кінцеву зупинку маршрутного таксі 5а «П’ятничани – Шкуринці». Початок заходу о 10 годині ранку. Захід «Всі на лижі» організовує обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управління фізичної культури та спорту Вінницької обласної адміністрації. Детальніше розповідає Олександр Рубан, головний фахівець обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.