Відтепер центр реабілітації інвалідів «Поділля» видаватиме свідоцтва державного зразка
17:27, 13 січня

Відтепер центр реабілітації інвалідів «Поділля» видаватиме свідоцтва державного зразка

Відтепер слухачам вінницького міжрегіонального центру реабілітації інвалідів «Поділля» видаватимуть свідоцтва державного зразка- центр пройшов державну атестацію. Свідоцтво державного зразка не відрізняється від диплому профтехучилища. Нагадаю, у центрі реабілітації інвалідів «Поділля» навчають 22 спеціальностям.

Це - бухгалтер, офісний службовець, візажист, плиточник тощо. Унікальність закладу в тому, що в одному класі одночасно навчаються незрячі, глухонімі та слухачі на візочках. При навчанні застосовують сучасні його методи, зокрема, програми екранного диктора для незрячих, а слухачі з вадами зору можуть оформляти документи на комп»ютері у програмі «Ворд». Для людей з інвалідністю навчання у центрі безкоштовне. У подальшому центр сприяє і працевлаштуванню своїх випускників. Говорить директор центру реабілітації інвалідів «Поділля» Роман Штогрин.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.