Переселенець із Луганщини став волонтером у Вінниці
18:00, 13 січня

Переселенець із Луганщини став волонтером у Вінниці

Він виготовляє чавунні буржуйки для воїнів АТО, які працюють і на дровах і на вугіллі. За рік таких печей на Cхід поїхало понад 4 сотні. У мирному Луганську Дмитро Акішин мав власну справу- виготовляв чавунні деталі для різних підприємств. Згадати ремесло довелося у Вінниці, куди переселився після початку війни на Сході.

Щоб підняти бойовий дух армійців , на пічках він викарбовує тризуб. Та головна особливість цих буржуйок – так званий "лего-принцип". У літню пору року їх легко розібрати та скласти у звичайний ящик чи пакет. Наступну партію чавунних буржуйок для армійців у зону АТО волонтер планує відправити найближчим часом . А ще цього року планує перевершити власний рекорд – виготовити щонайменше 600 пічок із тризубом. Говорить помічник волонтера Андрій Герасименко.  

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.