Ще 5 ОСББ в Україні стали учасниками програми “теплих” кредитів
18:11, 13 січня

Ще 5 ОСББ в Україні стали учасниками програми “теплих” кредитів

У період з 3 по 6 січня цього року ще 5 ОСББ в Україні стали учасниками програми “теплих” кредитів, залучивши 416 тис. гривень на утеплення квартир в багатоповерхівках.У Держенергоефективності зауважили, що така активність у святкові дні дозволяє припустити, що у цьому році програма буде такою ж популярною, як і минулого року.

Нагадаю, у 2016 році ОСББ в Україні реалізовали 435 проектів з підвищення енергоефективності у багатоповерхівках на загальну суму у понад 60 мільйонів гривень. Це у два з половиною рази більше ніж у 2015 році. У відомстві наголосили, що ОСББ-учасники програми мають нагоду отримати з держбюджету щонайменше 40%-ву компенсацію коштів, залучених на обладнання та матеріали для утеплення будинку. Якщо в ОСББ є отримувачі субсидій, то вони гарантовано отримують збільшений розмір відшкодування — 70%. Своє погляд на дану ситуацію має голова правління Асоціації ОСББ Вінниччини Ельвіра Мрясова:

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.