Наталка Доляк отримала премію імені Василя Симоненка
18:15, 13 січня

Наталка Доляк отримала премію імені Василя Симоненка

Вінницька письменниця і журналістка Наталка Доляк повернулась із Черкас, де їй вручили всеукраїнську літературну премію імені Василя Симоненка. Премію наша землячка отримала за історичний роман «Загублений між війнами». Заснували премію у 2012 році Черкаська обласна письменницька організація спільно з Національною спілкою письменників України.

 Присуджують премію один раз на рік до дня народження Василя Симоненка – 8 січня і вручають у місті  Черкаси. Історичний роман «Загублений між війнами» розповідає про поета і прозаїка з Полтавщини Юрія Будяка (Покоса). Добровольцем від Російської імперії він брав участь в англо-бурській війні в Африці, воював у Першу світову і потрапив у полон в німецький концтабір.  На жаль, українці про нього мало знають.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.