У Вінниці відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений Василю Стусу
18:18, 13 січня

У Вінниці відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений Василю Стусу

У Вінниці відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений 79-й річниці від дня народження українського поета Василя Стуса. Вечір, що відбувся у читальній залі вінницької обласної бібліотеки імені Тімірязєва, об’єднав політиків, письменників, науковців та студентів.

На заході викладачі Донецького Національного університету імені Василя Стуса презентували учасникам свою працю – другий науковий альманах «Стусознавчі зошити». Альманах вміщує наукові розвідки, присвячені дослідженню маловідомих фактів з життя та творчості дисидента. Зауважу, Стусівські читання відбуваються у Вінниці щороку ось уже понад чверть століття. Вибір дати для цьогорічної зустрічі – 12 січня – не випадковий. Далі розповідає модератор заходу, професор Вінницького державного педагогічного університету Ольга Куцевол.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.