У вінницькому краєзнавчому музеї готували різдвяні страви
12:07, 06 січня

У вінницькому краєзнавчому музеї готували різдвяні страви

20 різдвяних страв представили працівники вінницького краєзнавчого музею під час шостого фестивалю «Подільський Святвечір-2012. Багата кутя», 5 січня. Головну страву – кутю, підсолоджену медом, з маком та горішками і кисіль готувала Лілія Гальче́вська. 

Домашній хліб з корицею спекла Олена А́нтонова, оселедці маринувала Тетяна Євсе́йчева. Рецептом галушок з грибами поділилась вінничанка Тетяна Мельник. Презентацію різдвяних страв супроводжували щедрівки у виконанні гурту «Бре́віс» вінницького училища культури і театралізована сценка «Чарівне таїнство Різдва», яку підготували діти співробітників краєзнавчого музею. Говорить заввідділом давньої історії вінницького краєзнавчого музею Лілія Гальче́вська.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.