Вінниччина лідирує за кількістю адвентистів і православних
10:16, 10 січня

Вінниччина лідирує за кількістю адвентистів і православних

На релігійній мапі України Вінниччина займає перше місце серед інших областей за кількістю релігійних організацій Української Православної Церкви та Українського Уніону конференції Церков Адвентистів сьомого дня. Про це повідомив начальник відділу у справах релігій вінницької облдержадміністрації Ігор Сале́цький. 

Подільську конференцію Церков Адвентистів сьомого дня обслуговують 83 священнослужителя. Вона нараховує 101 релігійну організацію, тобто 5 відсотків від загальної мережі в області, 71 недільну школу. Українська православна церква залишається домінуючою у Православ'ї Вінниччини і нараховує 1 тисячу 254 релігійні організації. Це становить 47 відсотків від загальної мережі. Всього в області повноцінно функціонують 2 тисячі 69 релігійних організацій різних конфесій.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.